Česká a německá policie pátrá po dvou kradených autech

11.10.2018
Ilustrační foto
Poběžovičtí policisté se obracejí na veřejnost. Ve Spolkové republice Německo byla odcizena tři osobní vozidla. Němečtí policisté vozidla pronásledovali až k hranicím s Českou republikou a dále do naší republiky. Za hraničním přechodem jim však zmizela z dohledu.          

K prvnímu přeshraničnímu pronásledování došlo 2. října 2018 v 02:27 hodin. Hlídka německých policistů pronásledovala dvě vozidla Audi A6 a Audi Q5, která byla odcizena v příhraničí na německé straně. Na hranicích po projetí bývalým hraničním přechodem Železná jim však kradená vozidla zmizela z dohledu. Další vozidlo, tentokrát se jednalo o vozidlo BMW M4, pronásledovali němečtí policisté 10. října 2018 v 03:16 hodin. Zloděj s kradeným vozidlem přejel hranice na Švarcavě. I zde však policistům ujelo.    

Případem se kromě německých policistů zabývají i policisté Obvodního oddělení Poběžovice. V souvislosti s tím žádají občany, kteří by si všimli podezřelého pohybu osob či vozidel ve výše uvedených oblastech, aby ihned kontaktovali tísňovou linku policie 158.
Převzato ODTUD

Aktuálně z Domažlicka