A-tým HC Domažlice vybojoval výhru

16.03.2018
A-tým si díky výhře i v odvetném utkání zajistil postup do finále. Jejich finálový soupeř není ještě známý. Tento víkend se rozhodne mezi B týmem Klatov a Kaznějovem, kde je série vyrovnaná 1:1. Utkání v Třemošné nebylo vůbec jednoduché. Zhodnotil jej obránce Matyáš Kubík, který ještě na počátku letošní sezóny hrál druhou ligu v Klatovech, k utkání řekl: „Sobotní utkání bylo těžké, Třemošná se snažila a rozhodně nám nechtěla dát postup zadarmo, podařilo se jim vypracovat si dvoubrankový náskok. Jsem rád, že se nám podařilo zápas otočit. Myslím, že utkání rozhodla jediná přesilová hra, kterou jsme za celý zápas hráli. V ní se nám podařilo jít do vedeni 3:2, a to jsme udrželi. Do finále bych si přál spíše Klatovy, vzhledem k tomu, že jsem tam pár sezón odehrál a hodně kluků znám osobně.“

HC Meteor Třemošná – HC Domažlice 2:3

Sestava HC Domažlice: Červenka – Malota, Polívka O., Kubík, Muchka, Polívka V., Polata, Faschingbauer, Horejš, Škarka, Sequens, Sekerák, Jabůrek.
Branky: 30. Polata (Polívka O., Faschingbauer), 39. Polívka V. (Polata, Faschingbauer), 49. Polívka O. (Faschingbauer, Polata).

Aktuálně z Domažlicka